Start
Więcej o nas
Więcej o nas
Kadra szkoleniowa

 

Twoje cele są naszą misją,

mamy odwagę, by o nie walczyć

 

Your goals are our mission

we have the courage to fight for them

 

Wspieramy polskich przedsiębiorców, firmy oraz korporacje w rozwijaniu i nadzorowaniu systemów, procesów, projektów i wyników oraz sprawowaniu funkcji menedżerskich. Realizujemy te działania od 1998 roku angażując się w przedsięwzięcia i projekty o charakterze szkoleniowo-treningowym, naukowym, badawczym, coachingowym i doradczym.  Doskonalimy ich w poznaniu, rozumieniu i planowaniu działań menedżerskich w ramach szkoleń otwartych i zamkniętych, implementowaniu rozwiązań od opracowania koncepcji po jej wdrożenie w ramach coachingu i specjalistycznego doradztwa.

Zajmujemy się oceną i prowadzeniem projektów w ramach dofinansowania UE, projektów naukowo-badawczych i rozwojowych. 

Pomagamy klientom podejmować kluczowe decyzje, wspierać ich inicjatywy oraz rozstrzygać w kwestiach ryzyka, gdy wzrasta poziom niepewności. 

Pozwalamy menedżerom różnych szczebli dochodzić do najlepszych rozwiązań prezentując im i sugerując sposoby i metodyki pracy, wskazując im nowe możliwości i stymulując ich do usprawniania procesu działania.

Śledzimy trendy i angażujemy się w ich promowanie publikując sprawdzone rozwiązania w literaturze branżowej. Tworzymy metodyki działania i narzędzia, na których pracują nasi partnerzy.
 

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, pomagamy w doborze szkoleń i metod współpracy najbardziej wartościowych dla naszych partnerów. Działamy na bazie wieloletnich doświadczeń i trenerskiej intuicji- to one doprowadziły nas do miejsca, w którym otwieramy się na Państwa życzenia…

Poznaj nas bliżej

Katarzyna Kasperek

Marek Kasperek

ZYSKUJESZ NOWE ŻYCIE ZAWODOWE DZIĘKI TEMU, ŻE SIĘ ROZWIJASZ
Już teraz zadbaj o własny potencjał oraz podnieś kwalifikacje Twoich pracowników.

Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci wybrać szkolenie odpowiednie do Twoich potrzeb
Przejdź do kontaktu
Konsultanci merytoryczni
501 458 848
503 621 833
44-100 Gliwice
ul. Witosa 25
© Kasperek Consulting / Kasperek Consulting PRO
Wykonanie:   sakowww.com
Zostaw swój numer. Oddzwonimy!
Czym jesteś zainteresowany?
Szkoleniami zamkniętymi
Szkoleniami otwartymi
Coachingiem
Doradztwem
Współpracą