Start
Marek Kasperek

Marek Kasperek

Marek Kasperek
Kasperek Consulting
501 458 848

Doktor zarządzania, specjalista w zakresie zakupów, magazynowania, logistyki oraz organizacji zespołów projektowych i realizacji projektów. Właściciel i konsultant firmy doradczej KasperekConsulting. Kierownik studiów i wykładowca na studiach podyplomowych Zarządzanie Projektem, Zarządzanie Projektem Europejskim oraz Trener Menager ds. Szkoleń oraz Manager Zakupów, kierownik programowy Polskiego Stowarzyszenia Zaopatrzenia i Logistyki.

 

Odbywał staże w brytyjskich i niemieckich przedsiębiorstwach (w ramach programu TEMPUS). Autor wielu praktycznych opracowań z zakresu logistyki, redukcji kosztów oraz zarządzania projektem. Współpracownik GARR, SIPH, PTE oraz licznych firm szkoleniowych i konsultingowych. Zaangażowany w realizację programów europejskich (od Tempus do Innowacyjna Gospodarka w latach1995-2016). Od 2000 roku ekspert w Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Podlaskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, SMG/KRC oraz PARP.  Kierownik projektów/ekspert związanych z reorganizacją łańcucha dostaw, zarządzania zapasami, reorganizacji zakupów i dystrybucji.

Autor licznych opinii o innowacyjności  dla polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw. Autor innowacyjnych rozwiązań w zakresie magazynowania, dystrybucji i logistyki. Kierownik projektu i ekspert w pracach związanych z wdrożeniem zarządzania projektem w przedsiębiorstwach. Twórca dedykowanych metodyk projektowych TPM i APM.

 

Specjalizacja doradcza i szkoleniowa:

 

  • Magazynowanie i zarządzanie zapasem surowców, materiałów i wyrobów gotowych oraz towarów:
  • Restrukturyzacja i konstrukcja łańcuchów dostaw
  • Magazynowanie i zarządzanie zapasem części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych (CZiME) na potrzeby SUR:
  • Inwentaryzacja
  • Zakupy i zaopatrzenie
  • Budowa strategii zakupów
  • Zarządzanie projektami (Project Management)
  • Innowacyjność w zakresie logistyki, magazynowania, transportu, zakupów i utrzymania zapasu
  • Budowa strategii przedsiębiorstw
  • Reorganziacja i restrukturyzacja przedsiębiorstw

 

Doświadczony trener i twórca szkoleń, od 1996 roku lat prowadzi wysoko oceniane warsztaty szkoleniowe dla praktyków gospodarczych i przedstawicieli jednostek samorządowych organizowane m.in. przez MŚP, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne i inne w zakresie: Logistyki, Zakupów, Oceny dostawców, Zarzadzania zapasem części na potrzeby SUR, Inwentaryzacji Zarządzania projektem, Lean management oraz Controligu logistycznego i Controlingu zakupów

 

Autor i współautor ponad 100 publikacji 12 książek, współautor 3 poradników. Konsultant, odpowiedzialny za zaprojektowanie i wdrożenie rozwiązań z zakresu organizacji zakupów i logistyki w przedsiębiorstwach

ZYSKUJESZ NOWE ŻYCIE ZAWODOWE DZIĘKI TEMU, ŻE SIĘ ROZWIJASZ
Już teraz zadbaj o własny potencjał oraz podnieś kwalifikacje Twoich pracowników.

Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci wybrać szkolenie odpowiednie do Twoich potrzeb
Przejdź do kontaktu
Konsultanci merytoryczni
501 458 848
503 621 833
44-100 Gliwice
ul. Witosa 25
© Kasperek Consulting / Kasperek Consulting PRO
Wykonanie:   sakowww.com
Zostaw swój numer. Oddzwonimy!
Czym jesteś zainteresowany?
Szkoleniami zamkniętymi
Szkoleniami otwartymi
Coachingiem
Doradztwem
Współpracą